Dlaczego Slim-Diet?

Nasza firma powstała z przywiązania do zdrowego trybu życia oraz z miłości do sportu. Wiedza zdobyta na przestrzeni lat podczas uprawiania sportów sylwetkowych z sukcesami w Polsce jak i na arenie międzynarodowej jednego z naszych założycieli jak i dalsze zagłębianie się w dietetykę oraz poznawanie nowych innowacyjnych metod zdrowego odżywiania sprawiły, że jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie jakim jest zmiana Twojej sylwetki a co za tym idzie Twojej lepszej samooceny oraz większej pewności siebie. 

Nasze motto

Jedz zdrowo i żyj aktywnie.

Znamy się na rzeczy

Przed zakupem diety istnieje możliwość konsultacji z dietetykiem w celu dobrania odpowiedniej diety, która zapewni osiągnięcie oczekiwanych przez Ciebie rezultatów. Posiadamy własną kuchnie przystosowaną do przygotowywania dietetycznych posiłków z uwzględnieniem wszystkich wymogów sanitarnych, chłodnię do przechowywania gotowych zestawów oraz samochód wyposażony w izotermę do transportu diet na terenie Legionowa, Jabłonny i okolic. Zestawy z posiłkami, które dostarczamy na terenie Warszawy rozwożone są samochodami chłodniami przez profesjonalną firmę kurierską. Nasze potrawy przygotowywane są z pasją i umożliwiają poznawanie nowych smaków dzięki profesjonalnym kucharzom. Codzienne dostawy produktów sprawiają, że nasze potrawy są najwyższej jakości. 

5 Posiłków dziennie

Oferowane przez nas zestawy z reguły składają się z 5 posiłków tj. śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Wszystkie potrawy przygotowywane są z naturalnych, ekologicznych i certyfikowanych produktów najwyższej jakości. Używamy nowoczesnych, szczelnie zamykanych pojemników, które przystosowane są do odgrzewania potraw w kuchence mikrofalowej.  Zamówienia realizujemy na terenie Warszawy i okolic, Legionowa, Jabłonny, Nowego Dworu Mazowieckiego, Wieliszewa. Zestawy dostarczamy w ustalonych przez Państwach porach po wcześniejszym uzgodnieniu. Dzięki współpracy z nami czas zaoszczędzony na przygotowywanie posiłków, możecie Państwo wykorzystać na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań.

Oferujemy

5 Posiłków dziennie

Dostawa do domu lub miejsca pracy

Najwyższa jakość produktów

Dieta dostosowana do Twoich potrzeb

Różnorodność potraw i smaków

Pomoc przy wyborze odpowiedniej diety

Legionowo 05-120 ul. Zwycięstwa 2/17

Dane kontaktowe:

+48 518-203-603 catering@slim-diet.pl

Godziny pracy biura


Pon – Pt: 8-20
Sob: nieczynne
Niedziela: 8-20

Dane firmy:

NIP: 536-194-10-57

Nr konta: 90 1050 1025 1000 0090 8062 4175

Newsletter